Günün Maçları İngiltere Ligi

Büyük maç gelir çatar, İngiltere Ligi günün maçları için tarihi maç bugün akşam 6’da oynanacak. Tarafları eminim biliyorsunuzdur, bu maçların kim için oynanacağı belli, Jose Mourinho!

Günün Maçları İngiltere Ligi

Bir tarafta Manchester United diğer tarafta Chelsea. Çok önemli bir maç hem ligin durumu için hem de Mourinho’nun günün maçlarını kazanması durumunda yerleşeceği kıdem için. Eski takımına karşı güçlü olmak zorunda. Fakat Chelsea eski takım değil, biraz yenilendi biraz güçlendi ve çok da sağlam bir defansı var.

günün maçları
günün maçları

İddaa için tahminler Chelsea’dan yana olsa da Manchester United eğer Mourinho için oynarsa işler değişebilir. Bizim burada iddia tahminimiz karşılıklık gol var olacak. Riskli bir maç olduğunu ve maç yorumları için kimsenin net konuşmadığı size hatırlatalım günün kaybedeni olmamanız için.Ya sevenleriyle dolup taşan İbrahimovic’in yorumları neler?

Zlatan Ibrahimoviç, Jose Mourinho’dan gelen eleştirileri kabul etti

Günün gündemini takip edenler bilir, Mourinho İbra’ya ters söylemlerde bulunmuştu. Manchester United golcüsü Zlatan Ibrahimoviç Perşembe günü Anderlecht’in Avrupa Ligi maçında “yorgun” olduğunu ve Jose Mourinho’nun eleştirileriyle ilgili herhangi bir sorunun olmadığını itiraf etti. Aslında Zlatan’dan günün maçları sonrası beklenmedik bir itiraf bu.  1-1’lik beraberlik sonrası Mourinho İbrahimoviç’in takımdaki arkadaşlarına destek vermediğinden yakınmıştı. İbrahimoviç, bir sonraki sezonun Şampiyonlar Ligi‘ne katılabilmek için ellerinden geleni yapıp Chelsea’den gerekli puanları alacaklarını söyledi.

Bugünkü Maçlar

Bugün Türkiye Ligi’nde referandum için oy kullanıldığından süper lig maçlarına ara verildi. Aynı zamanda okullar yarın da tatil diye biliyorum. Almanya ligleri var iddaaseverler için. Günün maçları için asıl önemli olan bu aralar NBA maçları çünkü çeyrek final maçları başladı ve güçlü rakipler birbiriyle karşılaşıyorlar. James Harden Russell Westbrook karşılaşması ile ilgili yorumlarımızı size aktarmıştık.

bugün kimin maçı
bugün kimin maçı

Peki iddaada yer alan diğer üç maç için tahminler ne derseniz. 2 yıl öncesinin şampiyonu geçen yıl final maçının kaybedeni Golden State evindeki maçı evire çevire kazanacaktır. Kalan diğer iki maç için yine ev sahipleri favori konumunda. Özellikle bu yıl Boston Celtics o eski şaşalı günlerine dönmüş durumda, günün maçları için banko konumunda.

One thought on “Günün Maçları İngiltere Ligi

  1. Barcelona, kendisine güven duyuyoruz, çünkü Barcelona’nın üç golünü atıp Camp Nou’da temiz bir sayfa tuttuğumuz için iyi bir takım olduğumuzun bir kanıtıydı, şimdi iki adım daha ileri gidiyoruz: “Bu, büyük bir birlik ve sağlamlıktı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir