Günün Tutturduğumuz Maçları !!!

Gelin bir nostalji yapalım sizle, günün maçları konumuzu bırakalım. Eskiye bir dönelim.

Günün Maçlarında Kaybetmeyen Tek İsim

Kimi kastettiğimi imkanı yok tahmin edemezsiniz. Tsubasa Oozora’dan bahsediyorum. Herkes hatırlayacaktır şimdi Kaptan Tsubasa’yı. Günün maçlarında evet tek kaybetmeyen isim odur. Neden derseniz, Tsubasa’nın benim bildiğim 6 ayrı serisi var ve bu 6 seride tek maç kaybetti, o da Hyuga Kojiro’ya karşı grup maçlarında. Hatırlayanlar vardır, Genzo yoktu kalede. Genzo deyince de ayırmak lazım maçları daha doğrusu anime serisini izleyenler bilir iki Genzo vardı, Wakabayashi ve Wakashimazu.

Küçüklüğümüzün Kahramanları

Ben hatırlarım küçükken orta sahadaydak Hagi olurduk, forvetsek Batistuta, Zola ya da Salas, defanssak değişir bu Roberto Carlos, ama eğer biri Carlos olacaksa iyi de şut vurmalıydı, iyi şut vurmayıp Carlos’um ben diyeni ciddiye almazdık. Carlos’un dışında Soda’yı bilirsiniz animeden, Matsuyama olan vardı, kalede de ben Wakabayashi olmayı tercih ederdim. Bizden sonraki nesil Mondragon derdi kendine. Daha sonra devam ederiz bu duygulandırıcı konuya, güne dönelim.

Günün Maçları Analizlerimiz

İddaa da ne dediysek o. Dünkü maç tahminlerimize bakın sonucu görün, çok maç bildik, yetmedi bugün de bilmeye devam ediyoruz. Dünün maçlarında, Roma galibiyetini almanların maçında 3,5 üstünü, Manchester’ın ilk yarı maç sonucu 0/1’i hep biz bildik. Günün maçlarına dönersek Fenerbahçe’den uzak durun dedik sonuç ortada, Metz Bastia ile ilgili analizimiz ortada. Kazandıran maçları verdik yine vereceğiz. Günün maçları sitemizi takip etmeye devam edin !!!

4 thoughts on “Günün Tutturduğumuz Maçları !!!

  1. valla helal olsun, günün maçları zordu güzel öneriler gelmişti sizden, ama ben oynamadım, bu iddaanın izleyicisiyim aslında. banko denilen maçları takip ederim, sonuçları analizleri izlerim benim için aslında olay bu zevkli geliyor size de tavsiye ederim, mesela bir gün açın arjantin ligine bakın tabi benim gibi işsiz olmanız lazım 🙂

    1. bugün büyük derbi var, real madrid ve atletico arasında. eski keko’lu diego godin’li kadrodan uzak olsa da simone bu maçı bırakmaz. bu arada eski futbolculardan aydın kurtoğlu yeni şarkı çıkarmış, canlı skorları takip ederken denk geldim. sporbahis ile takip ediyorum ben maçları

  2. “Oyunlarını yayarken daha sakin ve keskin olmalıydık, ancak Barcelona’nın evde neredeyse tamamen farklı bir takım olduğu için burada yapmak kolay değil, topu çok hızlı bir şekilde hareket ettirdiler ve sadece harika bir Juventus kalifiye olmuşlardı. .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir