Günün NBA Tahminleri

Nba’yi takip etmeyen basketbolsever yoktur illa ki, artık Nba üzerine de tahminlerimizi sizle paylaşacağız.

Günün NBA Maçları

Güne baktığımızda günün maçlarında hiç süpriz olmadığını görüyoruz. Ben aslında öncelikle size 22 mart’tan değil de 21 mart’taki Golden State Warriors ve Oklahoma City Thunder maçından bahsetmek istiyorum. Nba’yi takip edenler bilir yakın bir geçmişte yıldız şutör Stephen Curry Mvp adayının Mr. Sakal James Harden olduğunu belirtmişti.

günün maçları

James Harden demedi direkt ama takım sıralamasının ve oyun kuruculuğun önemine işaret ederek James Harden’ı ima etti Mvp için. Mvp olmak önemli, birçok basketbolcunun hayali belki ve bu sezon iki oyuncu yarışıyor Mvp olabilmek için Russell Westbrook ve James Harden.Westbrook 28 yaşında Harden 27 yaşında ama Harden sanki daha efendi ya da olumlu davranışları bilemiyorum. Russell Westbrook uğraşıyor ama istatistik için bu kadar çok kasması hoş değil, takımı hiç gelişmeye zorlamıyor varsa yoksa triple double günün sonunda, tahminleri düşündüğümüzde hiç de zor değil gün sonunu görmek. Bazıları takımın geri kalanının işe yaramadığını söylüyor, ama geliştiremezseniz yaramaz tabiki.

Geride kalanların çoğu Westbrook’la kanka olmaya çalışıyor, geçen yıl Enes Kanter ses getiriyordu, ama sonra o da söndü.

James Harden Cephesi

Öte yandan nba de bu sene bambaşka bir James Harden var, evet Westbrook’un triple double seviyesine ulaşabilmiş değil, 16.’sını yaptı geçmiş maç, ama müthiş bir takım oyuncusu durumunda Westbrook’un aksine.

günün maçları

Maçları izlediğinizde de zekice paslar atıyor, oyun tahminleri gidişatı mükemmel. Westbrook adına bir olumsuz nokta da geçtiğimiz Golden State maçında sakinliği ile bilinen Curry ile yaka paça durumuna gelmesi. Büyük bir tartışma çıktı orada. Green de dahil oldu sonradan.

Problemli olarak gösterilen ikili:

  1. Draymond Green
  2. Russell Westbrook

Herkes bu tartışmanın Curry’nin yaptığı Mvp açıklamasından dolayı olduğunu düşünüyor. Malum Mvp sıralaması için böyle konuşmalar çok etkili günün maçlarına da yansıyor tabiki. Westbrook’un sakinleşmesini dilerim. Kevin Durant’ın yokluğu belki bu konuda etkili olmuştur, ama giden gitti. Durant’ın tahminleri Nba’de Oklahoma’da şampiyon olamayacağı yönündeydi. 3-1’den kaybettiler, hoş Golden State’te 3-1’den kaybetti geçen yıl. Bu yılın maçları göz önüne alındığında günün sonunda kazanan yine Cleveland olacak gibi. Lebron James ve Kyre mükemmel ötesi oynuyor. Takımın kalanını saymayayım zaten maçları izleyenler biliyordur.

4 thoughts on “Günün NBA Tahminleri

  1. Geri bildirim: Günün Tahminleri
  2. westbrook bu yıl alamazdı da o buzzer beater denilen son dakika şutları onu baya öne çıkardı 3 maç kazandırdı son dakikada, bu harden’ın yapamadığı bir şey ve ikisi de günün maçları konuştuğumuzda mvp ödülünü istiyor.

  3. günün maçları için sağlam önermeler olmuş, şu sıra sporla bozdum kafayı body filan da yapıyorum iddaaya sardım o ara banko maçları ve günün süprizlerini sizlerden bekliyoruz

  4. “Kulüp farklı özelliklere sahip kaliteli oyuncular getirmek için çok iyi çalıştı ve onları en iyi şekilde verecek bir konuma getirmek benim işim oldu” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir