Günün Maçları ve Yorumlarımız

Münih’te Günün Maçları

Bu ara yurtdışındayım ve ilk durağım Münih. Size de bu vesileyle günün maçlarını Münih’ten aktaracağım. Şu anda iphone’dan maçlar hakkında yorumlarımı yazacağım. Münih’in bugün Almanya saatiyle 15:30 gibi maçı vardı, her yer Bayern formalı taraftarla doluydu ve bira satıp maç yayınlayan hiçbir yer boş değildi. Almanlar futbolu bizden daha çok seviyor bunu gördüm. Günün maçı burası için Bayern – Eintracht maçıydı ve beklenen oldu Bayern rahat kazandı. Ama insanlar sadece Bayern değil diğer maçlarla da ilgiliydi ve günün maçları konusunda herkesi bitiren, sinirlendiren Mainz takımıydı.

Mainz Günün Kaybedeni

Neden mi Mainz, çünkü Münihliler bahsi seviyor ve Mainz’a çok güvenmişler. Tüm kuponun maçları tutarken günün yatıranı Mainz olunca kazanan tabiki kasa oldu.

Türkiye’de Günün Maçları

Türkiye’deki günün maçlarını incelediğimizde Galatasaray’ın son dakika golüyle galip geldiğini görüyoruz, günün kahramanı da Selçuk olmuş. Selçuk İnan 2017-2018 sezonunda da yırttı yine kalır Galatasaray’da. Kimseye anlatamıyorum ya o Selçuk eski Selçuk değil diye. Gitmeli artık takımdan. Kalan maçlara baktığımızda da bir süpriz olmamış. Günün maçları konusunda en büyük süpriz Hull City’nin Swansea’yı yenmiş olması. Ligin altında işler kızışıyor. Gelecek haftalarda bu maçları tartışıyor olacağız

2 thoughts on “Günün Maçları ve Yorumlarımız

  1. Geri bildirim: Kerim
  2. Allegri, maçtan sonra “Bayanlara bu sezon yaptıkları her şeyden övgüyle söz etmek durumunda, en üst düzey bir rakibe karşı haklı bir nitelik taşımaktadır” dedi.

    “Kuşkusuz karşı saldırılardan en iyi şekilde faydalanamadığımız saldırılarda çok daha savunmasız bir şekilde başarılı olduk. Buradaki baskının normal seviyedeydik, ancak Cardiff yolunda belirleyici bir adımdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir