Günün Maçları Süper Lig – Avrupa

Günün Maçları: Fenerbahçe Konya’yı bekliyor

 

Biliyorsunuz günün maçları konusunda Fener’in maçını görüyoruz. Aslına bakarsanız bu yıl Beşiktaş’ın yılı oluyor, son iki sezondur iyi götürdüler ligi. Dünki maçları göz önüne aldığımızda da Uefa’da yarı finale çıkması içten bile değil umarım tüm maçları kazanırlar da günün sonunda onların kupalarını kutlarız. Çok mutlu olurum bu durumdan. Beşiktaşlı değilim ama günün maçları bir yabancı takımla söz konusu olursa direkt Türk takımını desteklemek gerekli. Ülke puanı da diğer bir etmen bu konuda. Günün maçlarına dönecek olursak rahat bir Fenerbahçe galibiyeti görüyoruz derdik eskiden bu maç için. Ama Fenerbahçe zirveden uzak ve motivasyon eksikliği var aynı birkaç gün önce bahsettiğimiz Manchester City – Stoke City maçı havası var burada. İddaacılar uzak durmalı bu maçtan.

 

Avrupa Liglerinde Günün Maçları

 

Avrupa’da da çok can yakacak maçları sizlere sunacağı. Uzak durun dediğimiz günün maçları ilk olarak Borussia Ingolstadt.Herkes Dortmunda kazanır diyor değil mi? Almanya’dan bildiriyorum Dortmund’a şu sıra kimse güvenmiyor. Ingolstadt içinse köprüden önce son çıkış maçları bunlar. Yoksa günün küme düşeni olacaklar. Geri kalan günün maçları ise hiç de kolay değil. Uzak durulacak diğer maç Metz Bastia. Bu maçın ne olacağını kimse bilmiyor. 3 değil 50 ihtimalli maç. Gözünüzü seveyim küme düşme potası maçlarından uzak durun okuyucularımız. Bu maç tahminleri gerçekten zor iş.

 

Günün maçları tahminleri

 

Size şöyle bir tüyo vereyim. Bir maçta iddaa tahmincilere kazanan ve kaybeden için 2.30 – 2.40 gibi oranlar veriyorsa, be alt oranı yüksese ilk yarı 0 ihtimali çok yüksektir, ilk yarı 1,5 alt ihtimali de yüksektir. Günün maçları için baktığımda tonla böyle maç görüyorum. Sizde seçip seçip 3 maç atabilirsiniz. Tahminleri bu şekilde yürütmeniz matematiği duygunuzun önüne geçirecektir, iyi de olacaktır sizin için. Tabi iddaayı meslek olarak değil hobi olarak görüyoruz biz. Günün diğer gelişmeleri ve maç yorumlarıyla daha sonra görüşmek dileğiyle.

 

6 thoughts on “Günün Maçları Süper Lig – Avrupa

  1. Geri bildirim: Günün Tutturduğumuz Maçları !!! - Günün Maçları
  2. Bu günün sonuçları tahminleri ve analizleri ile maçları yorumlamak çok iyi bir taktik. Sadecetahmin.net’in takipçisiyiz.

  3. Şiir gibi futbol oynayan kulüpler dökülüyor, istikrar tutturmak çok zor şu sporda. Canlı skorları devamlı takip ederim hatta takip ettiğim birkaç canlı skor sayfası var burasıyla beraber. Eski heyecan kalmadı diyor herkes. Bizde Güney Amerika kulüplerini takip eder olduk. Sizde deneyin ahali.

  4. insanlar bence birbirlerini anlayışla karşılamalı bu futbol maçları ile halı saha maçlarında da böyle günün sonunda defans ile forvet kavga etmemeli. bu ilerisi için örnek olabilecek çok sağlam bir davranış. antrenmanlara da dikkat etmeli ve bizim hoca olarak adlandırdığımız teknik direktörle uyum içinde olmalı.

  5. fenerbahçe artık 3.olmaya baksın ama o da zor. çok beceriksiz oynadılar maçları günün kaybettirenleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir