Şampiyonlar Ligi Maçları

Büyük gün geldi çattı, Şampiyonlar Ligi‘nde dev bir maç var bugün. Günün maçında Real Madrid evinde Bayern Münih’i ağırlıyor. Öncelikle bu maç 2,5 üstü bitecek sağa sola herkese duyurun, iddaa için vermedim bu tahmini tanıyorum ben o Alman panzerini.

Münih Maçları Bir Efsane

Bugün görüp görebileceğiniz en disiplinli takımla, görüp görebileceğiniz en güçlü hücum hattı karşı karşıya geliyor. Geçen maçları hatırlarsınız Ronaldo attığı 2 gol ve gördürdüğü 1 kırmızı kartla Bayern Münih maçında günün kahramanı olmuştu. Tüm tarafların tekrar sevgilisi olan Cristiano bu maça da hazır.

real madrid
real madrid

Ya Münih ekibi? Alman olduklarından 5-0 da yenilseler 6-0 yenmek içni uğraşır bunlar. Lewandowski efsanesi ilk 11’de başlıyor ve şu anda en formda 2-3 forvetten biri.Bakın Ronaldo’dan iyi bu aralar bu adamı tutamaz Pepe filan. Direkt gol atar bu adam, iddaa bayileri dolup taşıyor 1.05’e düşürecekler adamın gol atar oranını. Günün maçları için kurtarıcısı durumunda Alman ekibinin.

Real Madrid Defans Yapabilir Mi?

Bakın bu maç Madrid evinde ama defans yapacak hem de Ronaldo’yu liberonun önüne getirecek kadar kim ne derse desin karşıda Bayern Münih var. Akın akın Barça’nın tiki taka dediği pas trafiğine dayanır mı onu zaman gösterecek. Günün maçları için favori konumunda Madrid gibi dursa Bayern Münih sağlam favori. Karşılıklı gol var seçeneği de iddaa da ön plana çıkıyor.

şampiyonlar ligi
şampiyonlar ligi

Çok gollü bir rövanş maçı olacağına hem fikir taraftarlar.

Ronaldo ne düşünüyor?

Ronaldo kırılmadık rekor var mı onu düşünüyor, adam için futbolda artık hedef kalmadı. Her hedefini gerçekleştirdi Portekiz ile kupayı da aldı, daha ne olsun. Günün maçları için tek hedefi sanırım yine 2’den aşağı gol atmamaktır. Kalecilere çok iş düşecek bugün. Neuer ipten aldı geçen maç, 3 net pozisyon çıkardı helal olsun. Bugünlük iddaa tahminlerimiz bu kadar sevgili futbolseverler, şen kalın.

One thought on “Şampiyonlar Ligi Maçları

  1. Hmmm, Messi fanboyları nerede? Her zaman kendi oyuncusu büyük ama son zamanlarda büyük maçlar sırasında tekrar kayboldu bağırdı .. Barca elendi var ve aniden yorumlar bölümünde çok sessiz ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir