Günün Maçları Süper Süper !!

Günün Maçları’nda Barcelona’dan Tarihi Efsanevi Mükemmel Ötesi Geri Dönüş

Ve Günün Maçları’nda ilkinde Barcelona tur atlıyor. Dün demiştik, Barcelona – PSG maç tahminimizde 4-0’ın rövanşında karşıda Barcelona olmasa kim olursa olsun tur gitmişti ama Barcelona olunca kimse diyemiyor PSG 4 tane atmış kim döndürebilir onları diye. Barcelona döndürdü, müthiş bir futbol müthiş bir heyecan. Günün maçlarının detaylarına geçeceğiz ama öncelikle Neymar’dan bahsedelim dün akşam tam anlamıyla onun eseriydi. Frikikten tutun da paslarına çalımlarına kadar.

Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi

Maç Hangi Kanalda?

Maç Tivibu’daydı, eskiden ne güzel Star TV’de şampiyonlar ligi maçlarını izlerdik. En çok Galatasaray maçlarını hatırlarım, sabah okula uykusuz uykusuz giderdik.Galatasaray eskiden iyi takımdı, şimdiyse bu yönetimle iyi izlenim vermiyor. Dünün maçlarının yorumlarına dönecek olursak. Günün kahramanının Neymar olduğunu belirtmiştik. O frikik golünü görmeniz gerekli kesinlikle. Şampiyonlar ligi maç sonrası röportajlarında da fark etmişsinizdir direkt kupada değil gözleri, sonraki maçta. Bu adamlar böyle işte, maç maç bakıyorlar olaya. Ama asıl amaç kupa.

PSG Tarafı

Paris Saint-German neye uğradığını şaşırdı. Böyle bir resitali ancak izlemekle yetindi. Cavani’nin golü birçok kişiyi rahatlattı. Hele son 10 dakikaya girildiğinde arkadaşlar spiker dahi bitti mi acaba demeye başladı. PSG tarafının dünün maçından sonra verdiği röportajları maç yorumlarını izledim. Hepsi diyor 3-1’de iş bitti diye düşündük.

Günün Maçları
Günün Maçları

Bu arada çok büyük eleştiriler de geliyor PSG yönetimine. Öyle ki Angel Di Maria ve Hatem Ben Arfa gibi yıldızları kenarda başlattı. Sen bu takımı 4-0 yendin, bu nasıl bir korkaklıktır ki böyle adamları kenara koyup başlıyorsun. Aynısı bizim Türk takımlarında da var. İlk maçı alırsınız 1-0, bakın 1-0 diyorum 3-0 4-0 da demiyorum. Adamlar öyle korka korka başlarlar ki bir bakmışsınız maç sonuçlarına elenmişsiniz. Eski Türk takıım ruhu yok. Ne vardı şimdi günün maçları konusunda Türk takımlarını konuşuyor olsaydık. Bizimkiler sadece birbirleriyle dalaşıyorlar. Kim şampiyonlar liginde maç yapıyorsa yabancı olmasına rağmen yabancıyı destekliyorlar. Dışarıda sadece İspanya’da var bu, gidin İngiltere’ye Almanya’ya ezeli rakipler bile birbirini destekler Twitter’dan Facebook’tan birbirine destek mesajları yayınlar.

7 thoughts on “Günün Maçları Süper Süper !!

  1. Geri bildirim: Günün Maçları Süper Süper !!
    1. ben amatör ligi takip ediyorum artık yemişim süper ligi türkiye futbol federasyonu 1.ligini. tat vermiyor artık hiçbir maçı

  2. arkadaş ingiltere ligine neden ben hiç güvenemiyorum, adamlar çok kral top oynuyor ama tek maç yapamıyorum.

  3. Günün maçları bizi de aşırttı aga şaşırttı yazacaktım ters oldu, takipteyiz güncel olaraktan.

  4. Juventus ‘Allegri:’ Bir günlüğüne oynayabilirdik ve kabul etmedik ‘

    Massimiliano Allegri, Şampiyonlar Ligi yarı finallerinde Barcelona karşısında 3-0 öne geçtikten sonra tarafını “harika bir Juventus” olarak nitelendirirken, tarafı ekleme maçın bütün gün sürmesine rağmen asla kayıtsız göründü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir