Günün Basketbol Maçları

Bugün size futbol ve basketbol maçlarıyla ilgili bir konudan bahsedeceğim sanırım ağırlık bugün basketbolda.

Futbolun Beşiğinden Futbol Maçları

Bugün malum günün maçları için programa baktığımızda program çok yoğun değil, sebebi de yaklaşan milli maçlar. Yarın örneğin milli takım hazırlık maçları var. Çok beklenen maç burada Almanya – İngiltere maçı. Tabi bir hazırlık maçı, ama büyük bir maç. Tahminimizi sorarsanız Almanya tabiki, 1’den 1 olur mu zor o arkadaşlar. İngiltere ile devam edelim.

Bu Günün Maçları
Bu Günün Maçları

Bu ülke küçük gibi duruyor, ama düşünün 5 bilinen profesyonel ligi var, bizde süper lig ve 1.lig dışında bilinen ligimiz var mı? Ben lisede az çok takip ederdim memleketimi hatta hatırlıyorum. 3.lig 4.gruptaydı memleketim, isim vermeyeyim reklam olmasın.Ama lig lideri hep yenerdi bizi biz çıkamazdık gruptan. Sonra beyaz grup mavi grup filan oldu takip edemedim onları. Lisede takip eden çok öğrencimiz vardır eminim, hatta onlar için amatör ligler çok heyecanlıdır. İyi analiz edilirler bugünün öğrencileri tarafından ediliyor da. 7-0, 6-3 gibi maçlar çıkar hep ortaya, liderler vardır 30-40 puan arayı açmış maçları namağlup şekilde yolunda devam edip +234 averajlı takımlar. Eğlenceliydi lise yılları.

Günün Basketbol Maçları

Hep futbol ile ilgili konulardan bahsettik ama günün kalanına baktığımızda sağlam basketbol maçları dikkat çekiyor, özellikle ekiplerimizin maçları. Fenerbahçe gelişen süreçte biraz geri kaldı ve bugünün maçında grubun zayıf Maccabi Fox‘u ağırlayacak.

Günün Maçları
Günün Maçları

Tahminler de 1 gibi duran maç bu, fakat dikkat edilmesi gereken nokta, kuponlar 1 verilen bu tip maçlarda Fenerbahçe rehavete kapıldığından aradaki farkı kapattırıp 5-7 sayı farkla ancak kazanıyor, sağlam bir maç da değil. Süpriz kuponlar 2 bile yazabilir. Günün maçlarında diğer maç Zalgris ve Anadolu Efes karşısında, çok çekişmeli geçeceğini düşündüğüm maç için mevcut tahminim alt. Anadolu Efes deplasmanda zorlanıyor, yer aldıkları grupsa kendileri için zor gelmeye başladı, takım yara alıyor. Gelecek dönemdeki maçlarıyla fanların korktuğu konusu gündemde.

 

4 thoughts on “Günün Basketbol Maçları

  1. Geri bildirim: Basketbol Maçları
  2. nerede o basketbol maçları kerem tunçerili mehmet okurlu o 90’ların maçları. süperdi o günün maçları şimdi her şey otomatiğe bağlandı ve estetik yok. biraz işte nba maçları güne neşe katıyor.

  3. beşik filan ama hiç almanya kadar sosyal bir devlet değil bu sporlarına da yansıyor futbollarına da. almanya kadar bence gelişmiş de olamayacak hiçbir zaman yeni spor haberlerini beklememeli ingilizlerden.

  4. Allegri’nin bu sezon 4-2-3-1 formasyonuna geçiş yaptığı saldırıyı, aynı XI’de Dybala, Gonzalo Higuain, Juan Cuadrado, Mario Mandzukic ve Miralem Pjanic gibi kişilerin uymasını sağladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir