29 Mart Maç Yorumları

Güney Amerika’nın müthiş maçları değerlendiriliyor bu konuda.

Brezilya Kazandı Ama

Brezilya’yı biliyorsunuz, yılların milli takımları düzeyinde belki de en güçlü takımı günün maçları konusuna baktığımızda yine kazandılar 3-0 yendiler, ama bu sefer o eski Ronaldinho’lu, ya da Ronaldo’lu Brezilya’dan eser yok. Ruh yoktu hiç takımda. Görseniz hiç bu Brezilya demezsiniz. Neymar var evet ama güvenilmiyor.

Günün Maçları
Günün Maçları

Hulk, Oscar gibi efsanevi nesil denen kişiler artık takıma bile giremiyor.Coutinho, Marcelo ve Neymar ile idare ediyorlar fakat bir Almanya ile boy ölçüşemez düzeydeler şu anda. Korkutuyorlar gelecek için.

Şili Bildiğiniz Gibi

Şili’ye şaşıyorum, tek bilindikleri oyuncu Arsenal’in yıldızı Alexis Sanchez, bu adamı ben CM’de Arsenal’den 3 sezon önce keşfetmiştim. Bu arada Arsenal’de hala neden duruyor onu da bilmiyorum. Alexis Sanchez çok kaliteli bir oyuncu, günün maçlarını kazanmayı iyi biliyor. Manchester klüplerinden birine rahatlıkla gidebilir ya da Almanya. Sanırım Bayern Münih olmaz, Münih’in oturmuş bir kadrosu var ve Lewandovski gibi mükemmel ötesi bir forvet var orada. Kanatlar da oturmuş durumda maçları takır tukur alıyorlar günün kazananı onlar. Bu sene Leipzig’le çok takıştılar ama karşılıklı maçları Münih kazanmasını bildi.

Ah Muslera Ah

Uruguay’sa Muslera’yı perişan ediyor. Size Uruguay’ı anlatayım, aslında anlatmayayım direkt örnek göstereyim, bildiğiniz Galatasaray. Maçları defanssız çözmeye çalışıyorlar, bu günün de kazananı olamadılar Peru‘ya kaybettiler. Üzüldüm onlar için. Zira Fernando Muslera mükemmel bir kaleci, keşke bir Alman ya da İngiliz olsaydı şu anda çok farklı olabilirdi onun kariyer için.

11 thoughts on “29 Mart Maç Yorumları

  1. Geri bildirim: Tahmin yorumları
  2. Türkiye Ligi çok garip, bazen açıyorum fonda Barış Manço’dan Gülpembe’yi öyle boş boş maç ekranına bakıyorum, sanki böyle eski sevgilimi bekler gibi eski futbol tarihimizin o başarılı günlerini bekliyorum

  3. Trabzonspor’umu o eski günlerinde görmek istiyorum, 4 büyükler oldu 3 büyükler. Canlı skor bile takip etmiyorum artık. Maç sonuçları ve özetleri izleyip kapatıyorum televizyonu. Bir de digitürk gitti beinsports geldi ama her şey aynı.

  4. Bugün büyük maç var, tüm taraftarlar buna odaklanmış durumda. maçları izleyebileceğimiz mi bakalım günün sorusu bu

  5. dünkü maç tablosu çok hazin bir mağlubiyet ortaya koydu, günün maçları için süpriz bir sonuçtu pampa

  6. sakatlık haberleri duyuyorum sağda solda umarım doğru değildir arkadaşlar, bu maç öncesi sakatlık günün kalanını da etkiler.

  7. olmadı bu seçim sonuçlarına bu iddaa sonuçları olmadı. günün maçları için farklı seçenekler deneyeceğiz.

  8. Nasıl da çaktılar beşiktaş’a? ee herkes bir galatasaray değil. rütbesini bilsinler adam olsunlar yarı finale bile çıkamadılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir