Gizlilik Politikam

Sadecetahmin.net, kullanıcılarının siteyi aşağıdaki Gizlilik İlkeleri’ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit etmesi halinde veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelmesi halinde, üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Üyeler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Ayrıca benzer bir durumda, Sadecetahmin.net Gizlilik İlkeleri’nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir. Sadecetahmin.net vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve Sadecetahmin.net’te çıkabilecek sorunların acilen giderilebilmesi için, Sadecetahmin.net, gerektiğinde Kullanıcı/Kullanıcıların IP adresini bulabilmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. IP adresi gizliliği konusunda kullanıcılar bilgi sahibi olmak zorundadır.

Sadecetahmin.net içeriği dâhilinde başka sitelere link verebilir ve/veya başka web siteleri üzerinden Sadecetahmin.net’e bağlantı kurma imkânı tanıyabilir. Sadecetahmin.net, bağlantı aracılığıyla erişilen ve/veya bağlantı kurulan sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

admin