Manchester City – Stoke City Maçı

Premier Lig Tehlikeli

Bugünkü maçlara baktığımızda günün maçları arasında bir de City derbisi görüyoruz. Günün maçlarından biri olan bu maça City derbisi demek yanlış ama maçı heyecanlandırmak adına diyorum. Zira Manchester City’nin eze eze alacağı bir maç olacaktır bu maç. Hatırlasınız Sunderland’ı deplasman yendi Manchester City. Bu da onların ardarda aldığı dördüncü galibiyet.

Günün Maçları
Günün Maçları

Lideri Yakalamak Zor

M. City için en motivasyon bozucu durum artık Chelsea’nin yakalanamayacak olması. İyi gidiyor Chelsea ve büyük ihtimal Premier League şampiyonu olacaklar. Stoke City’nin son maçı 2-0 yendiğini hatırlatalım. Son maçta Middlesbrough ile karşılaşmışlardı.

Günün Maçı İçin Tahmin

Tabiki Manchester City, banko 1. Hatta kendine güvenenler ilk yarı 1 bile oynayabilir. Aguero gol atar da oynanabilir. Ama Guardiola FA Cup ve devler ligi öncesi golü bulduktan sonra Aguero’yu hemen kenara alabilir. Bu durumu da göz önünde bulundurun tahmin severler. Manchester’da hava maç öncesi bulutlu gözüküyor. Klasik İngiltere havası. Günün maçları konusunu etkiler mi hayır alışık adamlar sonuçta. Stoke City iyi bir çıkıştaydı ama artık bu maçta eğer Manchester City rehavete kapılmazsa çok güç gösteremeyeceklerdir.

Manchester City Stoke City, Günün Maçları konusuna devam ediyoruz. Kadrolarda kim kim var, ilk olarak üzüntüyle yazıyorum İlkay Gündoğan uzun süredir sakat ve Manchester için büyük kayıp. Ne kadar kendisi günün tamamına baktığımızda maçları Almanya Milli formasıyla oynuyor olsa da bana göre Türklük yanı da vardır. Keşke Emre Mor yerine bu adamı alaymışız, Eski zamanında Yıldıray Baştürk‘üne benziyor, sağlam da bir orta saha. Belki de bir iki yıla Almanya’nın en iyi orta sahası konumunda olacak. Almanya zaten tam anlamıyla panzer gibi Thomas Müller’den tutun da Neuer’e kadar. Nasıl böyle iyi oyuncular yetiştiriyorlar yıllardır anlaşılmıyor pek.

Sadece Tahmin
Sadece Tahmin

Şampiyonlar ligi maçlarının olduğu gün, gün içinde tüm kanallar şampiyonlar ligine odaklanacak hatta belki bu derbi oyuncuları bile. Bu sebeple heyecanlı geçmeyebilir endişesi var yorumcularda. Manchester City Stoke City, Günün Maçları için tahminlerimiz her ne kadar popüler maçlar olmasa da her maç için devam edecek. Önümüzdeki haftalarda Premier League maçlarıyla tekrar karşınızda yine burada olacağız.

6 thoughts on “Manchester City – Stoke City Maçı

  1. Geri bildirim: Manchester City – Stoke City Maçı – Site başlığı
  2. Zor maçlar var bugün kimse bu maça dikkat etmiyor ama stoke city bir süpriz yapabilir, ben 2 oynayın diyorum.

  3. City’e günahımı vermem daha o ne biçim maçtı. Guardiola bozdu, elinde imparatorluk kuracak takım var hala köy takımı gibi oynatıyor

  4. günün maçları için tüyo ver deseniz iddaadan uzak durun derim ya da 1/2 filan oynayıp boşa paranızı çöpe atmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir