Günün Maçları

Günün Programinda Sampiyonlar Ligi Maçları Var

Oncelikle bir alman klavyesinden yazdigim icin hatalarim olacaktir yazida, bagislayin pek degerli sadecetahmin severleri. Bu günün maçlarında sampiyonlar ligi menusumuz var. Sampiyonlar ligi maçları ama pek de siy umitlenmeyin cok dev olmayan iki mac var. Juventus – Porto ve Leicester City – Sevilla maçları…

diye başlamıştım yazıma ama tamamlayamadım, beklenenler oldu o maçlarda Juventus ve Leicester tur atladı. Ertesi gün ise Monaco şaşırtıcı bir şekilde Manchester City’i eledi. Maçları izlediyseniz bilirsiniz, Monaco’yu her gören aç kurtlar gibi City’e saldırdığını söylüyor ve çok doğru. İlk yarıyı açın bakın Monaco ders versin bizim günün maçlarını takip eden ligdeki oyuncularımıza. Ama maçları takip eden yine bilir, Monaco’nun pil bitiyor 60’dan sonra, City 2-1’den sonra tam gol atıp Monaco’yu kupa dışına itecekti ki gelin görün bir duran topla günün kahramanı oldular. Dikkat edin siyahi bir topçu olup kafayı sarıya boyatan herkes gol atıyor.

Günün diğer maçı Atletico – Leverkusen

İlk maçta deplasmanda Leverkusen’i 4-2 yenen Atletico günün kalanında çok rahattı. Bu maçı da canlı izledim, Atletico top oynamadı, Leverkusen yeni teknik direktör Tayfun Hoca’yla bir iki bir şey denedi ama olmadı, Chiccarito’nun kaçırdığı daha doğrusu iki üç kişinin aynı anda kaçırdığı bir pozisyon var, o olsa belki diyeceğim de olmadı Atletico eledi.

Uefa’da günün maçları

Uefa’da çekişmeli maçlar var, özellikle Manchester ve Beşiktaş’a iddaa oynadı bugün insanlar, sadece 1 vermekle kalmadılar handikaplı 1’ler üst’ler havada uçuştu. Almanya’dan bildiriyorum burada da durum aynı.

Beşiktaş’tan günün sevindirici haberi
Beşiktaş’ımız Yunan devi Olympiacos’u 4-1’le adeta denize döktü, twitter’da baktım iyi geyik çeviriyordu millet. Hatta insanlar Beşiktaş Yunanistan’ı 4-1 yenmiş diyor, az önce restoran sipariş veren alman dedi bunu. Beşiktaş bu arada maç 2-1’ken günün en garip olayını gerçekleştirip daha ilk yarıda 10 kişi kaldı. Ama Şenol Hoca iyi yönetti durumum. Günün kahramanlarından. Maçları incelediğimizde Beşiktaş’a kolay bir rakip olduğunu görebiliyoruz Olimpiakos’un. Ama onlar da rehavete kapılmadı ve günün sonunda turu geçmeyi başardılar.

Günün kalan maçları

Siz Manchester’dan şaşmayın diyenlere inanıp 1.05’lik oranlarla maç yapmayın, illa Manchester maçına oynayacaksanız 0’dan 1 yani ilk yarı maç sonucu oynayın. Günün maçları konusunda alman maçından iyi para gelecek, 3,5 üstü karşılıkla gol var oyna at fava bekle günün maçlarını dört gözle takip eden takipçim. A bir de bugün canavar bir Roma görebiliriz.

6 thoughts on “Günün Maçları

  1. Bizim lig çok karışık, gerçekten bak usta. Mesela geçen hafta bakın günün maçları konusuna. Kim derdi Beşiktaş berabere kalacak, aynı anda Başakşehir ve Galatasaray maçları puan kaybıyla sonuçlanacak ve günün kazananı kimse olamayacak diye. Enteresan azizim, tahmin yapmak zor iş, ama Manchester maçını bildiniz, sizden güncel bir tahmindi. İddaa kuponlarını şenlendirecek milli maçları da göreceğiz yakında. İyi bir milli takım maçı dönemi geçirmek dileğiyle.
    Selamlar.

  2. Tayfun’u nasıl aldı Leverkusen şaşıyorum, günün sonunda zerre puan kazandıramayacaktır. Şaşıyorum böyle transferlere. Arkadaş sırf almanca biliyor diye mi aldı, hannover’den kovuldu o adam ne gördünüz onda.

    1. Hakan’a katılmamak mümkün değil, bir de eskiden Rosenborg takımı vardı hatırlar mısınız? Hangi ligde oynuyor emin değilim ama bana hep adanaspor’u hatırlatır o takım. hem futbolcularıyla hem basketbol takımıyla. maçları nı kesin izlemeniz lazım

  3. Geri bildirim: Balıkesir Spor
  4. nedense şampiyonlar ligi bu aralar çok efsane maçlara ev sahipliği yapıyor. hiç amerikayı aratmıyor ama eski böyle miydi, bi arjantin brezilya maçında dünya dururdu şimdi kimse iplemiyor günün boşları oluyor onlar.

  5. “Kendimizden uzak durmamalıyız, ancak coşku hissetmek doğru, yarın da Serie A’ya odaklanmamız gerekiyor. Kutlama? Peki … kampanyanın belirleyici anı bu bayanlar harika bir görev ve profesyonellik var. En çok sevdiğim şey, onlardan bunun hakkında söylememe gerek kalmamasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir