Günün Maçları Yıldızları

Her maç her yıl yeni bir yıldız doğar, günün maçları plansızdır. Bir anda doğarlar ve mücadele ederler oralarda kalmak için. Manchester United’ın da var artık böyle bir yıldızı.

Rashford ve Günün Maçları Performansı

Manchester United’ın Rashford’u Ronaldo ve Neymar gibi “dünya yıldızları” olabilir açıklamasını yaptı günün maçları sonrası eski İngiliz futbolcu Scholes.

günün maçları
günün maçları

Manchester United’ın Marcus Rashford’un Cristiano Ronaldo ve Neymar ile benzer yeteneği var ve bir gün “dünya yıldızı” haline gelebilir diye düşünüyor Paul. Haklı mı haksız mı bence haksız, zira hatırlar Galatasaraylılar Semih diye bir faciayı yıldız olarak kabul etmişti.Adam o maçın hatrına 4 yıldır 5 yıldır öyle günün maçlarını çıkarıyor. Lan bu adam da Galatasaray gibi bir takımda oynuyor ya adaletsiz dünya diyesi geliyor insanın diyebiliriz, hak da veririz sizlere.

Ve eski Old Trafford’un orta saha oyuncusu olan Scholes, işi yapmak için İngiltere’yi destekledi, yani milli takıma çağrıda bulundu. Scholes, cuma günü BBC Radyosuna verdiği demeçte:

“Rashford parlak geleceğe sahip, bunun hakkında hiç şüphe yok. Hızında inanılmaz, 19 yaşındayken hemen hemen kulübün en önemli oyuncusu. Anderlecht’e karşı günün maçlarında gördüğümüz şey, o hız, heyecan, beceri ve geçmiş insanlara sanki oradaymış gibi hissettirdi. Muhtemelen, sakinleşmesinden dolayı elde ettiği şansla çalışmalı, ihtimallerini ortadan kaldırmaya başlamalı ve en iyisini yapmalı. Genç bir United takımında onu oynarken gördüğümde her sezon bir 30-40 gol atar demiştim, bu gençlerin yaşlıların dönemini bitirebileceğini ve gol atabileceğini biliyorum.”

Yaşlı kurt iyi güveniyor genç oyuncuya ama İngiltere milli takımın forvetini günün maçları için bu adama emanet etmek hoş değil.

Beşiktaş ve UEFA Maçları

Günün maçları konumuza değinirken Beşiktaş’ın maçlarına hiç değinmediğimize yönelik yorumlar aldım hemen bunu düzeltmek isterim. Günün maçlarında Beşiktaş Lyon’a kaybetti penaltılarla ve bu bizi üzdü.

rashford maçları
rashford maçları

Ama sen İnönü’de Lyon’a karşı çok kötü oynadın adamlar kalende hiç olmadı ataklar yaptı ve son 20 dakika kanser oldu Beşiktaşlılar hele ki uzatmalarda. Sen oraya kadar çıkmışsın taraftar desteğinde var, saldırsana sen Lyon’a. Adamlar geldi seni kendi evinde eleyip gitti. Bu profesyonelliğe sığmaz. Yakışmadı hem de çeyrek finalde elenmek.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir