Günün Maçları 3 Nisan

Türkiye Ligi günün maçları ile devam ediyoruz. Bugün Galatasaray – Adanaspor maçından ve Galatasaray tarihinden bahsedeceğiz

Türkiye’de Günün Maçı

Galatasaray – Adanaspor’la karşılacak günün maçlarında ve kendi evi yani Türk Telekom’da. Çok kolay bir maç değil mi arkadaşlar, değil. Nasıl yani diyecek olursanız Galatasaray şampiyonluktan ümidini kesmiş durumda. Şampiyonlar Ligi için Başakşehir göz kırpmış olsa da zor gözüküyor, bu sebeple moral motivasyon sıfır takımda.

İtalya Ligi
İtalya Ligi

İstikrar yok sizin anlayacağınız. Geçtiğimiz haftalarda Manchester City – Stoke City maçından bahsetmiştik, heh işte aynı durum. Eğer iddaa’da paranız kıymetliyse bu maçtan uzak durun 3-0 Galatasaray’da kazanabilir. 1-1 berabere de bitebilir, Galatasaray maçları artık tehlikeli maçlar.

İtalya Serie A Ligi

Normalde İtalya’dan çok bahsetmeyiz, çok güçlü ekipler ya da çok zevkli günün maçları olmadığı için. Bizim için futbol bir hobi ve işin zevkindeyiz biz. Peki İtalya hep böyle miydi tabiki hayır. Eskiler bilir Milan’ın o efsane kadrosuyla maçları nasıl patır kütür kazandığını ve Galatasaray dedik, Galatasaray’ın nasıl o güçlü Milan’ı parçaladığını da hatırlarız. Eski Galatasaray gerçekten bambaşka bir klüptü. Ali Sami Yen’e gelirken korka korka gelirlerdi. Yok o Galatasaray.

Günün Maçları
Günün Maçları

Aynı şekilde o Milan ve İnter de yok. Bugün İnter – Sampdoria maçı var. İnter’in o eski kadrosu o eski gücü olsa +7 yazın derdim, şimdi alt yazın derim ben bu maça. O da biraz emin olmayarak. İtalya futbolu eski popülaritesini aynı zamanda eski otoritesini kaybetmiş durumda. Şimdilerde Juventus sesini duyurmaya çalışıyor biraz da Napoli. Onlar da sağlam transferler yaparak günün takımı oluyor yıl sonu bir şey yok. Maçları 1-0 2-0 kazanıyorlar seyirci oynanan toptan umutsuz. Daha iyi olabilirler olmalılar. Ama standartlarını hiç düşürmeyen klüpler mevcut mesela Juventus gibi. Ligden düştüler tekrar gelip şampiyon oldular. Allah muhafaza bizde güçlü bir takım ligden düşse alt ligden direkt çıkıp şampiyon olabilir mi ben şüphedeyim. Kaybedeceği maçları kesinlikle olacaktır.

4 thoughts on “Günün Maçları 3 Nisan

  1. Geri bildirim: Deportivo La Coruna
  2. italya o eski nedved’li del piero’lu italya değil, o lig çok değişti. milan düştü inter – milan savaşı bitti. juventus ve arkasından gelen para takımı napoli dışında pek takım kalmadı günün sonunda maçları belki de bir de fiorentina zorluyor. yakındır italya milli takımının da çökmesi. biz takip dahi etmiyoruz orayı. arada denk gelirse siz de alt yazın maçlara geçin. çok sıkıcılar. nasıl bu adamlar maçları kazanıp da dünya şampiyonu avrupa şampiyonu olabiliyorlar şaşırıyorum. 3 büyükler ifadesindeki trabzonspor gibiler avrupada.

  3. Juventusun defans hattı tank gibi, Almanya gibi oldular son zamanlarda. Daha 2-3 yıl öncesine kadar Galatasaray’a elenen Juventus’un durumuna bakın bir de Cimbom’a. Günün maçları haksız göstergeler değil.

  4. Beş puan almak için yeterli şansını yarattılar, ancak doğrulukları eksikti. Lionel Messi, Gianluigi Buffon’un Juve hedefinde rahat bir gece geçirmesine neden olan çekimlerden sadece bir tanesiyle bir dizi fırsat kaçırdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir