Avrupa’dan Günün Tahminleri

Bugün Avrupa Ligleri‘nde pek günün maçları ile ilgili konuşamasak da lig yapılarından şampiyonluğun favorilerinden bahsedeceğiz.

İngiltere Ligi

İngiltere Ligi bu sene çok ilginç hep ilk 2 ya da 3 kim olacak diye konuşulurken, birinci sıradaki Chelsea aldı başını gitti ve bu neredeyse kasım aralık aylarından belliydi.

Günün Maçları
Günün Maçları

Artık ligde günün maçları söz konusu olduğunda şampiyonluk değil 2,3,4,5 hatta 6.’nın çekişmesi karşımıza çıkıyor. Lig başladığında aslında en avantajlı Liverpool’du, zor maçları çabuk ve iyi skorlarla atlattılar önleri boşken saçma sapan maçları kaybedince şampiyonluğu kaybettiler. Kloppcular çok ümitliydi şampiyonluk için. Devamını Oku “Avrupa’dan Günün Tahminleri”

29 Mart Maç Yorumları

Güney Amerika’nın müthiş maçları değerlendiriliyor bu konuda.

Brezilya Kazandı Ama

Brezilya’yı biliyorsunuz, yılların milli takımları düzeyinde belki de en güçlü takımı günün maçları konusuna baktığımızda yine kazandılar 3-0 yendiler, ama bu sefer o eski Ronaldinho’lu, ya da Ronaldo’lu Brezilya’dan eser yok. Ruh yoktu hiç takımda. Görseniz hiç bu Brezilya demezsiniz. Neymar var evet ama güvenilmiyor.

Günün Maçları
Günün Maçları

Hulk, Oscar gibi efsanevi nesil denen kişiler artık takıma bile giremiyor. Devamını Oku “29 Mart Maç Yorumları”

Günün Açıklaması

Günün İlginç Açıklamaları Arda’dan Geldi

Geçen gün spor haberlerini takip ediyorum bir röportaj gördüm Fanatik gazetesinde, Barcelona’da top koşturan Arda Turan ile yapılmış. Allah Allah dedim okudum, röportajı okuduğumda sempati beslediğim Arda Turan’dan röportaj sonrası nefret ediyordum. Size anlatayım. Hatta alıntıları da paylaşacağım.

Barcelona – PSG Maçları

Size bahsetmiştik daha önce Barcelona – PSG maçlarından gerek ilk maç gerekse rövanş. Bu Arda Turan da kendine şöyle pay çıkarmış, demiş dakika 65 gittim Messi’nin yanına kendisinin en iyisi olduğunu, nasıl oynamamız gerektiğini hatırlattım. Ya ne kadar komik değil mi?

bu günün maçları
bu günün maçları

Ben şu anda çok acıyorum Arda Turan’a. Adamın övündüğü şeye bakar mısınız? Neymar mükemmel ötesi frikikle takımını hayata döndürüyor ve adamın maçta övündüğü şey Messi’ye kendi olduğunu hatırlatmakmış. Devamını Oku “Günün Açıklaması”

Günün NBA Tahminleri

Nba’yi takip etmeyen basketbolsever yoktur illa ki, artık Nba üzerine de tahminlerimizi sizle paylaşacağız.

Günün NBA Maçları

Güne baktığımızda günün maçlarında hiç süpriz olmadığını görüyoruz. Ben aslında öncelikle size 22 mart’tan değil de 21 mart’taki Golden State Warriors ve Oklahoma City Thunder maçından bahsetmek istiyorum. Nba’yi takip edenler bilir yakın bir geçmişte yıldız şutör Stephen Curry Mvp adayının Mr. Sakal James Harden olduğunu belirtmişti.

günün maçları

James Harden demedi direkt ama takım sıralamasının ve oyun kuruculuğun önemine işaret ederek James Harden’ı ima etti Mvp için. Mvp olmak önemli, birçok basketbolcunun hayali belki ve bu sezon iki oyuncu yarışıyor Mvp olabilmek için Russell Westbrook ve James Harden. Devamını Oku “Günün NBA Tahminleri”

Günün Basketbol Maçları

Bugün size futbol ve basketbol maçlarıyla ilgili bir konudan bahsedeceğim sanırım ağırlık bugün basketbolda.

Futbolun Beşiğinden Futbol Maçları

Bugün malum günün maçları için programa baktığımızda program çok yoğun değil, sebebi de yaklaşan milli maçlar. Yarın örneğin milli takım hazırlık maçları var. Çok beklenen maç burada Almanya – İngiltere maçı. Tabi bir hazırlık maçı, ama büyük bir maç. Tahminimizi sorarsanız Almanya tabiki, 1’den 1 olur mu zor o arkadaşlar. İngiltere ile devam edelim.

Bu Günün Maçları
Bu Günün Maçları

Bu ülke küçük gibi duruyor, ama düşünün 5 bilinen profesyonel ligi var, bizde süper lig ve 1.lig dışında bilinen ligimiz var mı? Ben lisede az çok takip ederdim memleketimi hatta hatırlıyorum. 3.lig 4.gruptaydı memleketim, isim vermeyeyim reklam olmasın. Devamını Oku “Günün Basketbol Maçları”